Bizi Arayın
WhatsApp
RANDEVU AL
10:00 - 19:00 Pazartesi - Cumartesi

Hakkımda

 

Dr. Berat Fıçıcı

Geleneksel Tamamlayıcı Fonksiyonel Tıp

Özgeçmiş
 

İlk-orta-lise eğitimini memleketi Kocaeli'nde, üniversite eğitimini Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde tamamladı.

Doğal tedavi yöntemlerine olan merakı, yaşadığı allerjik egzama tedavisi için üniversite başında bitkisel tedavi uygulaması ile başladı. Üniversite eğitimi süresince usta-çırak ilişkisi şeklinde Türkiye ve Dünyadaki önde gelen üstadlarla çalışmaları devam etti.

Mecburi hizmetini Kocaeli'nde İzmit Garnizon Tabibi olarak tamamladı.

Doğal tedavi yöntemleri olan Fitoterapi, Biorezonans Tedavisi, Hacamat Tedavisi, Ozon Tedavisi, Manyetik Alan Tedavisi, Nöral Terapi, Proloterapi, PRP, CGF, Perinöral Enjeksiyon Teknikleri, Rejeneratif Enjeksiyon Teknikleri, Yüksek Doz C Vitamini, Glutatyon, Ortomoleküler Tıp ,Vitamin Mineral Serum Kokteylleri, Sülük Tedavisi, Lazer tedavileri, Kolon Hidroterapi, Manuel Terapi, Kinesiyoloji, Psikokinesiyoloji, Optimum Denge Modeli, Hipnoterapi ile ilgili sayısız kurs, seminer ve kongrelere katıldı. 2020 yılı bariyle memleketi Kocaeli'nde kliniğinde hastalarına şifa vesilesi olmaya devam etmektedir.

 

Randevu ve Bilgi için

 Bizi Hemen Arayabilirsiniz

0542 737 4041

Fonksiyonel Tıp, hastalıkların tanılarından çok bu hastalıkların altında yatan kök nedenleri ortadan kaldırmayı hedeflediğinden, kronik hastalıklarda belirgin bir iyileşme ve yaşam kalitesinde yükselme sağlamakta etkin olmaktadır.